Arka Sokaklar'ın Zeynep Komiser'i olarak akıllarda yer edinen eski oyuncu Gamze Özçelik Reshad Strik ile nikah masasına oturmuştu. Son günlerde Gamze Özçelik gündeme gelince eski eşi Uğur Pektaş da oldukça merak edildi. Maneviyata yönelen ve gözlerden uzak olmayı tercih eden Uğur Pektaş son halini takipçilerinin beğenisine sundu. Gamze Özçelik evlilik kararı alınca gündemde yerini aldı. Reshad Strik ile evlenen güzel isim gündeme gelince eski eşi de merak konusu oldu.

Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı

"ADAM YAŞLANMIYOR" YORUMLARI YAPILDI

Arka Sokaklar dizisindeki partneri Gamze Özçelik ile 2008 yılında nikah masasına oturan Uğur Pektaş 3 yıl sonra ayrılık kararı almıştı. Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş maneviyata yönelen isimler arasında. Arka Sokaklar dizisiyle akıllarda yer edinen Pektaş gözlerden uzak bir yaşam sürdürmeyi tercih ediyor. Zaman zaman oğluyla pozlarını yayınlayan oyuncu ailesiyle geçirdiği zamanda verdiği pozları paylaştı. Arka Sokaklar dizisinde Murat karakteri ile gönüllerde adeta taht kuran Pektaş'ın son hali fanları tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Şöhretin zirvesindeyken bambaşka bir hayata yönelmeyi tercih eden Uğur Pektaş'ı görenler "Adam yaşlanmıyor", "Halen çok cool", "Abi Arka Sokaklar'a dön artık" şeklinde yorumlar yaptı.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş 16 Nisan 1979, İstanbul’da dünyaya gelmiştir, Türk oyuncudur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başlamıştır. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer almıştır. Arka Sokaklar dizisinde uzun süre rol almıştır. 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile nikah masasına oturmuştur.