Tarım Kredi kooperatifi market temmuz ayı boyunca geçerli olacak yeni indirimli ürünler listesini paylaştı. Ekonomik ve kaliteli ürün ürünleri ile her zaman dikkat çeken ünlü marketler zincirinde bu hafta da yine yok yok. Tarım Kredi Market’in indirimli ürünleri arasında ayçiçek yağı, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, tozşeker gibi ürünler öne çıkıyor. Peki bu hafta hangi ürünler indirimde? Tarım Kredi indirimli ürün kampanyası ne zaman bitecek?

Türkiye’de ekonomik fiyatları ile en uygun market zinciri olma yolunda ilerlemeye devam eden tarım Kredi kooperatif Market’te yeni aktüel ürünler listesi belli oldu. Tarım Kredi’nin yeni indirimleri arasında ayçiçek yağı, tozşeker, sucuk, tereyağı ve zeytinyağı gibi ürünler öne çıkıyor. Her geçen gün müşteri sayısını arttırmaya devam eden tarım Kredide yeni indirimleri sizler için derledik. Peki bu hafta tarım Kredi’ye neler gelecek? Tarım Kredi indirimi ne kadar geçerli?

TARIM KREDİ‘DEN KISA SÜRELİĞİNE GEÇERLİ BOMBA İNDİRİM

Tarım Kredi kooperatifi markette kısa süreliğine geçerli bomba indirim kampanyası başladı. Türkiye’nin en ucuz market zinciri olan ve kar amacı gitmeden satış yapan ünlü marketler zincirinde 12 Temmuz’a kadar kapış kapış gidecek indirimli ürün fırsatları var. Tarım Kredi’nin indirim kampanyasını kaçıran saç başlıyorlar. Türkiye genelinde 12 Temmuz’a kadar geçerli indirimler sınırlı sayıda ve hızla tükeniyor. O nedenle ekonomik alışveriş yapmak için siz de geç kalmayın.

TARIM KREDİ’DEN YENİ İNDİRİM LİSTESİ

Kısa süreliğine geçerli tarım kredi indirimlerinde liste belli oldu. İşte tarım Kredi Market’in indirimli ürünleri ve fiyatları:

Domates: 22,50 TL

- Patates: 10,90 TL

-Kavun: 17,50 TL

Kangal sucuk 529,90 TL,

Bütün Piliç 89,90 TL,

Halkbank'tan Bomba Taşıt Kredisi Fırsatı! Sıfır ve 2.El Araç Alacaklar Kaçırmasın Halkbank'tan Bomba Taşıt Kredisi Fırsatı! Sıfır ve 2.El Araç Alacaklar Kaçırmasın

Kağıt havlu 98,90 TL,

Renax toz deterjan 138,90 TL,

Doğal maden suyu 36,90 TL,

Taze beyaz peynir 75 TL,

Tarsüt kaşar peynir 99,90 TL,

Domates salçası 35,90 TL'