663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanlık müsabakası izleyenlere büyük bir heyecan yaşattı. Final müsabakasında Başpehlivanlık ve altın kemer için yarışan rakiplerden Yusuf Can Zeybek bu yıl yine altın kemerin sahibi oldu. Güreş meydanında 2022 yılının Başpehlivanı Mustafa Taş ile rakip olan Yusuf Can Zeybek, bu yıl bir kez daha zafere ulaştı ve altın kemerin sahibi oldu.

Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti

FİNAL MÜSABAKASI NEFES KESTİ

663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde her bir müsabaka nefes kesti. Finale kalan Mustafa Taş ve Yusuf Can Zeybek’in her bir mücadelesi büyük bir heyecanla takip edildi. Yapılan kurada rakipleriyle eşleşen Mustafa Taş, rakibi Serhat Gökmen’i devirdi ve finale yükselmeyi başardı. Yusuf Can Zeybek de rakibi Hüseyin Gümüşalan ile yaptığı yarışı kazanarak finale yükselen isim oldu. Zeybek ile Gümüşalan arasındaki mücadele tam 1 saat 9 dakika sürdü. Büyük mücadelenin sonunda finale çıkan isim Yusuf Can Zeybek oldu.

Tarihi Kirkpinar Yagli Gureslerinde Kazanan Belli Oldu Iste Altin Kemerin Sahibi-1ALTIN KEMER YUSUF CAN ZEYBEK’İN

Final müsabakası Yusuf Can Zeybek ile Mustafa Taş arasında geçti. Başpehlivanlık ve altın kemer için güreş meydanına çıkan Zeybek ile Taş, büyük bir mücadele verdi. Geçtiğimiz yılın Başpehlivanı olan Yusuf Can Zeybek, 2022 yılının Başpehlivanı olan Mustafa Taş’ı yendi ve altın kemerin sahibi oldu.