Survivor 2017 kadrosunda yer alan Eser West, açlık krizine dayanamamış ve yarışmadan ayrılma kararı almıştı. Eser’in ayrılık kararını Acun Ilıcalı bizzat vermişti. Açlık sebebiyle zorlanan ve yarışmaya devam edemeyen Eser West, kendi isteğiyle yarışmadaki macerasını sonlandırmıştı. Uzun yıllar sonra Eser West’in sürpriz bir karar verdiği ve Survivor’ın yeni sezonunda kadroda olmak istediği iddia edildi. Zorlu yarışmada yeniden yer almak istediği öne sürülen Eser’in bu kez açlık karşısında da daha dirayetli olması bekleniyor.

ESER WEST YENİDEN SURVIVOR DİYOR

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor’ın 2017 sezonunda yarışma kadrosunda yer alan Eser West, zorlu ada şartlarında açlığa dayanamamış ve yarışmadan çekilme kararı almıştı. İyi bir performansla Survivor macerasına başlayan ancak açlık karşısında verdiği mücadeleye yenik düşen Eser, yarışmaya devam edemeyeceğini belirtmişti. Devam etse yarışmanın şampiyonluk favorileri arasında gösterilen Eser’in Survivor macerası kısa sürmüştü. Aradan geçen uzun yılların ardından Eser’in Survivor’la ilgili sürpriz bir karar verdiği iddiası heyecanlandırdı.

İbrahim Tatlıses ağlayarak helallik istedi İbrahim Tatlıses ağlayarak helallik istedi

Survivor 2025 Baslamadan Buyuk Surpriz Geldi Eser West Kadroda-1ESER WEST SURVİVOR 2025 KADROSUNDA İDDİASI

Kadroya dahil olduğu 2017 yılında Survivor macerasını devam ettiremeyen Eser West’in şansını bir kez daha denemek istediği iddia ediliyor. Survivor 2025 kadrosunda yer alacağı iddia edilen Eser West’in bu kez Survivor adasında nasıl bir macera yaşayacağı ve nasıl bir Survivor geçireceği de merak konusu. Eser West hayranları da Survivor 2025 iddiasıyla birlikte büyük bir heyecan yaşadı. Henüz Eser West’ten veya Acun Ilıcalı’dan bu iddiayla ilgili resmi bir açıklama gelmedi.