Usain Bolt'a şok! Banka hesabı boşaldı

Dünyaca ünlü sprinter Usain Bolt bir anda servetinden oldu. Bolt'un banka hesabında sebebi belli olmayan bir kayıp yaşandı.

SPOR 19.01.2023, 15:46
Usain Bolt'a şok! Banka hesabı boşaldı

Kariyerinde 8 Olimpiyat şampiyonluğu bulunan ve erkeklerde 100 metrede dünya rekorunun sahibi Usain Bolt'un banka hesabında sebebi belli olmayan bir kayıp yaşandı.

Jamaikalı atletin avukatları yaptığı açıklamada, Bolt'un ülkesindeki özel bir yatırım hesabında 12.7 milyon dolar kayıp yaşandığı ve konuyla ilgili hukuki sürecin başlatıldığı belirtildi.

Usain Bolt'a emeklilik şoku - TRT Spor - Türkiye`nin güncel spor haber  kaynağı

Açıklamada, Bolt'un hesabında sadece 12 bin dolar kaldığı aktarılırken, "Eğer bu bir hatadan kaynaklanmadıysa müvekkilimize karşı ciddi bir dolandırcılık ve hırsızlık suçuyla karşı karşıyayız." ifadelerine yer verildi.

Bolt'un avukatlarının ayrıca, paranın 10 gün içerisinde hesaba tekrar yatırılması için başvuruda bulundukları ifade edildi.

Usain Bolt Missing More Than $12 Million From Bank Account

Jamaika Maliye Bakanı Nigel Clarke konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise şunları söyledi, "Endişe verici bir durum. Dürüst olmayan birkaç insan yüzünden kurumlarımızın itibarsızlaştırılmasına izin veremeyiz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@