Yeni sezonda yayınlanacak olan dizinin oyuncuları, okuma provasında buluşma gerçekleştirdi. Yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstleneceği Siyah Kalp dizisi için hazırlıklar son buldu. Dizinin oyuncuları da okuma provasında bir araya geldi.

Siyah Kalp Dizisi Oyuncularindan Ilk Kareler Geldi-1

Kapadokya'nın oldukça etkileyici atmosferinde, aşk, intikam ve tutkunun çarpıştığı, sırlarla dolu bir aileyi seyirciye aktaracak olan dizinin kadrosunda Ece Uslu (Sumru), Aras Aydın (Nuh), Leyla Tanlar (Sevilay), Hafsanur Sancaktutan (Melek), Burak Tozkoparan (Cihan), Esra Dermancıoğlu (Hikmet), Burak Sergen (Samet), Genco Özak (Esat), İlker Aksum (Tahsin), Bülent Polat (Bünyamin), Ayşe Tunaboylu (Enise), Gözde Çığacı (Canan), Derin İnce (Harika), Deniz Karabaş (Esma), Sema Çeyrekbaşı (Sakine) ve Işıl Yücesoy (Nihayet) gibi pek çok başarılı isim yer alacak. Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar'ın oturacağı dizinin senaryosunu ise Yıldız Tunç kaleme aldı. Okuma provasında bir araya gelen ünlü isimlerden ilk kareler de paylaşıldı.

Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı

Siyah Kalp Dizisi Oyuncularindan Ilk Kareler Geldi-2
ECE USLU KİMDİR?
1974 yılında İzmir'de hayata gözlerini açmıştır. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bale ve müzik eğitimi almıştır. Lise yıllarında iki sene boyunca Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'na devam etmiştir. 1988 yılında annesi ile İstanbul'a yerleşmiştir. Türk Koleji, Eseniş ve Evrim kolejlerinde okul yıllarını geçirirken aynı zamanda Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu'nda bir sene boyunca oyuncu olarak görev almıştır.