Konserini ertelediğini sosyal medya hesabından duyuran Sıla "Milli Takımımıza başarılar dilerim" notunu yazdı. A Milli Futbol Takımı Avusturya'yı mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırmayı başardı. Montella yönetimindeki Milliler çeyrek finalde Hollanda'nın rakibi olmaya hak kazandı. Ünlü şarkıcı Sıla da cumartesi günü Hollanda- Türkiye maçı sebebiyle Çeşme konserini erteledi.

Kocasının tatildeki isteğini duyunca kulaklarına inanamadı Kocasının tatildeki isteğini duyunca kulaklarına inanamadı

Sila Milli Mac Icin Konserini Erteledi-1

MİLLİ TAKIMA BAŞARILAR DİLEDİ
Sosyal medya hesabından konserini ertelendiğini duyuran Sıla, "Milli takımımızın maçı sebebiyle 6 Temmuz Çeşme konserimiz 2 Ağustos tarihine ertelenmiştir. Satın alınan biletler yeni tarihinde geçerli olacaktır. Milli takımımıza başarılar diler anlayışınız için teşekkür ederiz" notunu yazdı.

Sila Milli Mac Icin Konserini Erteledi-2
Ünlü şarkıcı Hayko Cepkin de konserine bilet alan hayranının "İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar" paylaşımından sonra sahne saatini değiştirmişti. X hesabından hayranına yanıt veren Cepkin "Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmet. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler. Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20.15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım" ifadelerini kullandı.