Şarkılarıyla müzik piyasasına damga vurmayı başaran Gülben Ergen, Nanik ismini verdiği yeni şarkıcı 2 gün sonra sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Şarkısından bir kesiti yayınlayan Gülben Ergen’e ilk yorum manken ve şarkıcı Sevda Demirel'den geldi.

Sevda Demirelden Gulben Ergene Korkunc Otesi-1

Gülben Ergen'in yeni şarkısından bir kesit dinleyen Sevda Demirel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda "Gülben'in şarkısı korkunç ötesi, tam bir anaokulu şarkısı. 55 yaşındaki bir kadına asla yakışmıyor. Üzgünüm doğruları söylemek gerekiyor" ifadelerini kullandı. Gülben Ergen'in tartışmanın fitilini ateşleyen Sevda Demirel'e cevap verip vermeyeceği ise merak ediliyor.

Sevda Demirelden Gulben Ergene Korkunc Otesi-2

Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı… Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı…

SEVDA DEMİREL KİMDİR?
Sevda Demirel, 28 Nisan 1972, Langen, Almanya'da hayata gözlerini açmıştır. Türk manken, şarkıcı, sinema oyuncusu ve program sunucusudur. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında yer almıştır. 16 yaşındayken anne ve babası boşanmıştır, aynı yıl İstanbul'a gelmiştir ve mankenlik yapmaya başlamıştır. Kuzey Irak da dahil çeşitli yerlerde 8 yıl sahnelerde şarkıcılık yapmıştır. Birkaç filmde rol almıştır. 1996 yılında Salih Güney ve Engin Koç ile birlikte “Otostop” filminin başrolünde oynamıştır. Silikonlarının patlaması ve İki Kere Kiki adlı programda Hande Ataizi'ye attığı tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme gelmeyi başarmıştır. Sevda Gibi (2002), Sus (2005) ve Uyanma Vakti (2007) adlı albümleri bulunmaktadır.