Arda Güler sevgilisiyle bodrumda Arda Güler sevgilisiyle bodrumda

Geçtiğimiz senelerde Doruk Doğrusöz ile aşk yaşayan ünlü ismin son halini görenler tanımakta güçlük yaşamıştı. Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan Sevda Demirel şimdi açıklamalarıyla dikkat çekmeyi başardı. Sevda Demirel kazancını bakın nereye yatırdı.

Sevda Demirel Yaptigi Yatirilma Gundemde-1
2001-2002 yılları arasında yayınlanan 'İki Kere Kiki' adlı programda Hande Ataizi'ne canlı yayında attığı tokat ile magazin tarihine adını yazdırmayı başaran Sevda Demirel uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürdürüyor. Yüzündeki ve vücudundaki dolguları çıkaran Sevda Demirel son dönemde değişimiyle dikkat çekmeyi başardı. Yüzündeki değişimle adeta bambaşka biri haline dönüşen Demirel'i görenler tanımakta güçlük yaşamıştı. Uzun zamandır herhangi bir projede yer almayan Sevda Demirel geçimini nasıl sağladığını söyledi.

Sevda Demirel Yaptigi Yatirilma Gundemde-2
"Proje yapmak istiyorum" diyen Sevda Demirel, "Ama teklif gelmiyor. Kafalarında beni agresif ve ters kadın şablonu oluşturdular. Doğal olarak teklif almıyorum. Çok şahane şarkı yaptım onu bile kimse umursamadı zamanında birikimim vardı. Bir yerden kira alıyorum. Bankadan biraz para var, oradan biraz gelir alıyorum. Hiç ihtiyacım olmadı bu hayatta" şeklinde konuştu.