Kayseri'de yaşanan gerilimin sonrasında Suriye'nin Fırat Kalkanı operasyonu ile kontrol altında tuttuğu bölgelerde karışıklık meydana geldi. Azez, El Bab ve Afrin'de, Türkiye'den gelen tırlara provokatör bir grup tarafından saldırı gerçekleştirildi. Provokatör şahıslar, Türk bayraklarına da çirkin saldırı gerçekleştirdi. Olayların büyümesiyle Şahan Gökbakar'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Sahan Gokbakar Ulkeyi Yok Edecek Bir Sorun-1

“ÜLKEMİZE BUNU NEDEN YAPTINIZ?”

Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu

Sığınmacı sorununa çözüm bulunması gerektiğini dile getiren Şahan Gökbakar, X hesabından yaptığı bir paylaşımda "Ülkemizdeki sığınmacı meselesi bu ülkeyi yok edecek bir sorun. Hem çok kolay bir şekilde iç karışıklık hali alabiliyor (bkn: KAYSERİ), hem de gelecekte Türk toplumunun yapısını bozacak ve yıllar içinde yok edecek büyük bir felaket. Soruyorum ve bir kez daha soruyorum... Ülkemize bunu neden yaptınız? Nasıl yapabildiniz bunu? Acilen bu işe tüm toplum olarak çözüm aramalıyız" ifadelerini kullandı.

Sahan Gokbakar Ulkeyi Yok Edecek Bir Sorun-2ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?
Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980; İzmir’de dünyaya gelmiştir, Türk komedyen ve oyuncudur, Recep İvedik tüm serilerinin yapımcısı, senaristi, oyuncusudur. Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başlamıştır ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamlamıştır. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirmiştir. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başlamıştır ve bu bölümden 2002 yılında mezun olmuştur. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan'ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.