En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Sağlıkçıyım dedi, bekçiye kızarak maskeyi yırtıp yere attı

Haber 08.05.2020, 18:38
Taksim’de sağlıkçı olduğunu söyleyen bir kişi, maskesiz İstiklal Caddesi’ne girince bekçiler ceza yazdı. Bekçilere, ‘Sen kimsin’ diyerek tepki gösteren şahıs, cebinden çıkarttığı maskeyi kameralara göstererek, “Bunlar maske değil’ diyerek yırtıp yere attı.
Korona virüsle (Covid-19) mücadele kapsamında son günlerde Taksim ve İstiklal Caddesi’nde yoğunluk olunca meydan ve caddede maske zorunluluğu getirildi. Akşam saatlerinde yeniden kalabalıklaşan İstiklal Caddesi’nde bekçiler ve Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler yan yana yürüyen vatandaşların yanlarına giderek sosyal mesafeye uymaları konusunda uyardı. Maskesi olmayan vatandaşlara da idari para cezası işlemi uygulandı.

KENDİSİNİ UYARAN BEKÇİLERE ‘SEN KİMSİN’ DİYE TEPKİ GÖSTERDİ
Bekçilerin denetimleri sırasında sağlıkçı olduğunu ifade eden Yılmaz E. isimli bir vatandaş maskesiz görülmesi üzerine durduruldu. Maskesinin cebinde olduğu görülen adama 3 bin lira idari para cezası işlemi uygulandı. Bekçilere ‘Sen kimsin?’ ve ‘Artist’ gibi ifadelerde bulunan Yılmaz E., ceza yazan bekçiye de ‘Çabuk yaz’ diyerek tepki gösterdi.

CEBİNDEN ÇIKARTTIĞI MASKEYİ YIRTARAK YERE ATTI
Yılmaz E. kendisine yöneltilen "Maske takmadınız. Ceza yediniz. Ne söyleyeceksiniz?" sorusuna ise ilginç bir cevap verdi. Yılmaz E., maske takmanın çözüm olmadığını ve taktığımız maskelerin bezden yapılma, kalitesiz olduğunu iddia etti. Yılmaz E., daha sonra sinirlenerek elindeki maskeyi yırtıp attı ve maskesiz bir şekilde yoluna devam etti. İyi bir sağlıkçı olduğunu iddia eden adamın tavrı ise pes dedirtti.
(İHA)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@