Türkiye’nin küçük bir kaçamak tercih edenler için en uygun yerlerinden biri olan Sapancayı muhakkak duymuşsunuzdur. Ancak burada yer alan pek çok yer ile ilgili ne yazık ki kötü şöhretler günden güne artıyor. Biz de Sapanca Gölü kıyısında küçük bir kaçamak yapmak için en iyi yeri araştırdık bulduk: Lotus Sapanca.

Göle nazır bir Sapanca deneyimi.

Sapanca’yı tercih edenlerin belki de en çok şikâyet ettikleri noktaların başında Sapanca’nın kalabalık olması ve bu popülerliğinin getirdiği bir dezavantaj olarak çok küçük yerlere istenen astronomik ücretler oluyor. Ancak Lotus Sapanca, tam da bu noktada full bir Sapanca deneyimini olabilecek en iyi şekilde alabilmenin en güzel yolunu sunuyor.

Image-2Yanda da görebileceğiniz tüm alan Lotus Sapanca’yı tercih edenlerin kullanımına sunuluyor. Yaz ya da kış yılın her dönemi bambaşka bir tatil keyfi sunan Lotus Sapanca, toplam 20 kişilik kapasitesi 3 katlı bir villası; ısıtmalı havuzu ve 3 dönümlük alanı ile Sapanca Gölü’nün en keyifli alanını şanslı misafirlerine sunuyor.

Lotus Sapanca’nın Farkı Ne mi?

Biliyoruz Sapanca’da bungalov ismiyle pek çok işletme bulunuyor. Ancak Lotus Sapanca, bu işletmelerin her birinden çok farklı bir butik otel deneyimini Sapanca’da sunuyor.

Şimdi gelin Lotus Sapanca’nın bu deneyimi nasıl sunduğuna daha yakından göz atalım.

Image-3Lotus Sapanca bahçesinde göle sıfır bir alanda kurulmuş özel ve romantik akşamların yaşanabileceği özel alanın görüntüsü ne kadar da muhteşem.

Sapanca Gölü’nün eşsiz atmosferinde akşamın keyfini Lotus Sapanca’da sonuna emrinizde olacak.

Image-4Burası da sadece Lotus Sapanca’ya ait olan iskelemiz. Yine bir akşam vaktin özel ışıklandırma ile bu alan da tamamen Lotus Sapanca’nın özel misafirlerinin hizmetine amade bir alan. Bunun için tek yapılması gereken ömrünüzün birkaç gününü Lotus Sapanca’daki bu efsane Sapanca deneyimini yaşamak için harekete geçmek. Gerisini sizin bütün tatil ihtiyaçlarınızı düşünmüş Lotus Sapanca zaten kendiliğinden halledecektir. Size sadece Lotus Sapanca’nın muhteşem ve eşsiz atmosferini yaşamak kalacak. Üstelik dilerseniz Sapanca Gölü’nde bir tekne gezintisi de yine sunulan imkanlar içerisinde yer alıyor. Lotus Sapanca iskelesinden Sapanca Gölü’nün durgun sularında eşsiz bir kayık gezintisini yaparak tatilinizi taçlandırabileceksiniz.

Image-5

Burası da muhteşem Lotus Sapanca kış bahçesinden bir görünüm. Kış günleri Lotus Sapanca’da bir başka güzel. Bu da Lotus Sapanca’nın eşsiz özel imkanlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Lotus Sapanca’da kışın da tadı bir başka çıkıyor. Çocukluğumuzun o güzel kış günlerini anımsatan; sobada kestane, iskemlede dedemizin anlattığı kış gecesi masalları tadında bir tatil için Lotus Sapanca en iyi durak.

Bursa'da ziraat mühendislerine 'kontrol görevlisi' eğitimi Bursa'da ziraat mühendislerine 'kontrol görevlisi' eğitimi

Görüldüğü gibi Sapanca’nın tadını neden Lotus Sapanca’da çıkarmanız gerektiği son derece açık. İşte bu güzel tatil fırsatı için tek yapmanız gereken Lotus Sapanca internet sitesinin iletişim kısmını ziyaret etmek ya da linke tıklayarak WhatsApp üzerinden hemen Lotus Sapanca yetkililerine ulaşmak.