Ayyıldız eski eşine yapılan yorumlara verdiği yanıtlarla magazin gündeminde yer aldı. Güldür Güldür Show ile ün kazanan Rüştü Onur Atilla, eski eşi Sinem Ayyıldız ile 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma ile yollarını ayırdılar. Sessiz sedasız boşanan çiftten Atilla kısa süre sonra Nez ile aşk pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı

Rustu Onur Atillanin Eski Esinden Bomba Yorum-1
Aşk paylaşımı ihanet iddialarını beraberinde getirdi fakat hem oyuncu hem de Nez bu iddiaları arka arkaya yalanladı. Gözler ise eski çevrildi. Eski eş sessizliğini evliliğine dair yapılan yorumlara yanıt vermeyi tercih etti. Bir takipçisi Ayyıldız'a "Erkeklerin boşanma sonrası tercih ettikleri kadınlar neden bu kadar kalitesiz oluyor bilen söylesin" notunu yazdı.

Rustu Onur Atillanin Eski Esinden Bomba Yorum-2

“BOŞANMAYI BEN İSTEMEDİM”
Eski eş ise "çözen bana da söylesin" karşılığını verdi, bununla da kalmadı. Pek çok yoruma yanıt veren Ayyıldız "Herkes hak ettiğini yaşayacak" ifadelerini kullandı. NoktaTV'ye de konuşan eski eş "Boşanmayı ben istemedim. Ailem için son ana kadar çabaladım. Malum sebeplerden dolayı karşımda üslubuyla son derece kırıcı bir adam vardı. Her şey 5 ay içinde oldu. Karşı taraf hak ettiği muameleyi görüyor. Her şey yeterince çirkin. Toparlanmaya ihtiyacım var" ifadelerini kullandı.