Araç sahibi olmak isteyenlere bomba kampanya geldi. Renault Megane, 200 bin TL'lik flaş indirim fırsatlarını duyurdu. Otomobil sahibi olmak isteyenler bu kampanya ile birlikte indirimli araç almanın yanında sıfır faizli kredi desteğinden de yararlanma fırsatı bulacak. İşte Renault Megane yaz fırsatları…

RENAULT MEGANE BOMBA İNDİRİM

Yaz aylarına özel olarak başlayan yeni kampanya kapsamında Renault Megane tam 200 bin TL'lik indirim fırsatıyla sahibini bekliyor. Temmuz ayının ilk haftası boyunca geçerli olacak yeni indirim kampanyasında 200.000 lira İndirimin yanı sıra %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli Kredi fırsatı da sağlanıyor. Renault Megane Sedan modeli için geçerli olan kampanya, araç sahibi olmak isteyenlere çok özel avantaj sunuyor.

KONFORLU VE TEKNOLOJİK ARAÇ

Renault Megane Sedan modeli, konforlu ve teknolojik özellikleri ile dikkat çeken bir otomobil. Araç içinde multi sense sistemi, farklı sürüş modları bulunuyor.  Aynı zamanda yakıt tüketimi açısından da son derece Avantajlı olan otomobil, Araç sahibine önemli bir Konfor sunuyor. Sport ve Comfort olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkan Megane Sedan, hem sürüş deneyimini hem de kullanacağım memnuniyetini üst seviyeye çıkarıyor.

Fiyatlara gelen son zamla tutar 540 TL’ye çıktı! Yolculuk yapacaklar küçük dilini yutuyor Fiyatlara gelen son zamla tutar 540 TL’ye çıktı! Yolculuk yapacaklar küçük dilini yutuyor

SIFIR FAİZLİ KREDİ FIRSATI DA VAR

Renault Megane yaz kampanyası kapsamında 200.000 TL'lik fiyat indirimi sunmanın yanında sıfır faiz oranı ile 12 ay vadeli kredi desteği de sağlıyor. Kampanyaya katılan kişiler konforlulara sahip bir olmakla birlikte Aylık 16.888 TL gibi taksitlerle yeni otomobil alabiliyor. Renault megane'ın yeni kampanyası milyonlarca kişiye hayallerindeki araca ulaştıracak nokta kampanya Temmuz ayının ilk haftası boyunca devam edecek. Otomobil sahibi olmak isteyenler Renault bayilerine başvuru yaparak ucuz ve konforlu otomobil alabilir.