PTT EMEKLİ KREDİSİ Duyurdu: Başvuru Yapacaklar 100.000 TL Alabilecek! PTT Şubelerinde Kuyruk Başlıyor! PTT üzerinden başvuru yapacak olan emekilere yeni kredi kampanyası duyuruldu. Başvuru şartları açıklandı.

Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış

PTT üzerinden sizlerde emekli kredisi almak istiyorsanız, Bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Kredi notunuz ve kredi siciliniz uygunsa hemen emekli kredisi kullanabilirsiniz.

100 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Hemen aynı gün içinde kredileri hesaplara atacaklardır. PTT ve Aktifbank arasında yapılan yeni anlaşma ile birlikte krediler hesaplara aynı gün içinde yatacaktır. 

SMS KREDİ

PTT üzerinden SMS kredi başvurusu yapacak olan kişiler TC kimlik numarasını mesaj atarak hemen işlem yapabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, PTT yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına mesaj atın! PTT üzerinden başvuru yapabilirsiniz ve emekli kredisi alabilirsiniz. Ayrıca PTT üzerinden PTT şubelerine giderek de kredi kullanmanız mümkündür.