Kızartma yağına 1 veya 2 damla ekleyin patatesler çıtır çıtır oluyor! Lokantaların yöntemi Kızartma yağına 1 veya 2 damla ekleyin patatesler çıtır çıtır oluyor! Lokantaların yöntemi

Kulislerden aktarılar bilgilerine göre yeri Özhaseki'den boşalan koltuğa daha önce de aynı görevi üstlenmiş olan Murat Kurum oturmaya hazırlanıyor. Yeni Sağlık Bakanı ise İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu olacak. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin, sosyal medya hesabından istifa ettiğini açıklaması ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da istifa edeceği yönündeki söylentiler sonrası, iki bakanın yerine gelmesi muhtemel kişiler oldukça merak konusu olmuştu.

Ozhasekinin Yerine Murat Kurum Fahrettin Kocanin Yerine Ise Kemal Memisoglu Geldi-1

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Özhaseki, sağlık sorunları nedeniyle görevi kendi dileğiyle bırakmak istediğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bugün arz ettiğini açıkladı. Bakan Özhaseki, "Üstlendiğim kutlu görevi sağlık sorunlarım sebebiyle kendi dileğimle bırakmak istediğimi Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ettim” şeklinde ifadeler kullandı.

Ozhasekinin Yerine Murat Kurum Fahrettin Kocanin Yerine Ise Kemal Memisoglu Geldi-2

Sağlık Bakanı Koca'nın da istifa edeceği yönündeki bir takım söylentiler Ankara kulislerini hareketlendirmiş oldu. Kulis bilgilerine göre yeni Özhaseki'den boşalan koltuğa daha önce de aynı görevi yürüten Murat Kurum oturacak. Yeni Sağlık Bakanı ise İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu olacak.