Onur Tuna'yı görenler "Çakma Icardi" yorumları yaparken İsmail Hacıoğlu ise arkadaşına destek olmayı tercih etti. FOX TV'de yayınlanan Şahane Hayatım dizisinde Mesut karakterine hayat veren Onur Tuna imajıyla sosyal medyayı adeta salladı. Hem oyunculuk yapan hem de sahnesi olan Onur Tuna saçlarını sarıya boyatınca hayranlarını şaşkına çevirdi.

Onur Tuna Imaj Degistirdi Goren Herkes Ayni Yorumu Yapti-1“ÇAKMA İCARDİ”
"Yaz kafası" notuyla yeni imajını sosyal medya hesabından yayınlayan Onur Tuna'yı görenler oyuncuyu Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi'ye benzetti. Fakat Tuna'ya "Çakma Icardi" yorumları yapıldı. Mahkum dizisinden eski rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu ise arkadaşına destek olarak "Yaaa bu da yakışmış" yorumunu yaptı.

Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

Onur Tuna Imaj Degistirdi Goren Herkes Ayni Yorumu Yapti-2
ONUR TUNA KİMDİR?
Onur Tuna 2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale'de hayata gözlerini açmıştır. Aslen Çanakkale'lidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Ortaokul yıllarında lisanslı olarak voleybol ve basketbol oynadı. Onur Tuna ayrıca İzmir’de 4 yıl model olarak görev aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri alan Onur Tuna, oyunculuk kariyerine 2011 yılında Hayat Devam Ediyor adlı dizi ile ilk adımını attı. FOX TV'de yer almış olan Yasak Elma dizisinde Alihan Taşdemir karakterine can veren Onur Tuna, 1.95 metre boyunda, 87 kilo ve Yengeç burcudur.