Okan Bayülgen, yönetmenliğini ve yazarlığını kendisinin üstlendiği Drakula adlı tiyatro oyununda Deniz Tansel Öngel ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. Richard oyunu büyük ilgi gören Okan Bayülgen, yine çok konuşulan bir oyunla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sonbaharda tiyatroseverlerle buluşacak olan Drakula oyunu için oyuncu görüşmeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Survivor 2025'e bomba bir isim iddiası Survivor 2025'e bomba bir isim iddiası

Okan Bayulgen Ve Deniz Tansel Ongel Ayni Projede-1Vampir olmanın yanı sıra çok güçlü bir büyücü ve simyacı olan Drakula'nın, 1970 yılında geçtiği bilgisi edinildi. Bununla birlikte William Shakespeare'nin ölümsüz eseri III. Richard oyunundan uyarladığı Richard ile yaz turnesine çıkan usta oyuncu Okan Bayülgen 4 Temmuz'da Kıbrıs'ta seyirciyle buluşacak.

Okan Bayulgen Ve Deniz Tansel Ongel Ayni Projede-2
DENİZ TANSEL ÖNNGEL KİMDİR?
Deniz Tansel Öngel, 24 Eylül 1976 Kilis'de hayata gözlerini açmıştır. Babaannesi Selanik göçmeni, anneannesi Mısırlı, dedesi Lübnanlıdır. Anne ve babası öğretmen olduğu için görev yaptıkları Gaziantep, Kilis'de doğmuştur, Ankara'da büyümüştür. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başlamıştır. Halen Trabzon Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürmektedir. İlk kez 2004 yılında "Uy Başımıza Gelenler" dizisi ile ekran karşısına geçerken Hakan Yılmaz, Başak Köklükaya, Aykut Oray, Nefise Karatay, Mustafa Üstündağ ile beraber rol almıştır .