Cinsel yönelim açıklamasıyla dikkat çekmeyi başaran Nefise şimdi de adada ilişkilere dair yorumuyla kafa karıştırmayı başardı. Survivor All Star'ın hırslı isimlerinden biri olan Nefise Karatay yarışma sonrası yaptığı bir açıklamalarla dikkat çekti. Son dönemde cinsel yönelim açıklamasıyla gündem olmayı başaran finalist Nefise yine adından söz ettirdi.

Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı… Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı…

Nefiseden Dusunduren Adada Iliski Yorumu-1

İMALI GÜLÜŞÜ DİKKAT ÇEKTİ
Berna ile yakıştırılan ve bu konuyu yarışma sonrasında duyan Survivor Nefise, "Benim cinsel yönelimim kesinlikle bir erkek ile olan ilişki. Çıkınca çok fazla Berna ile ilgili çirkin şeyler gördüm. Şoklar içerisindeydim böyle bir şeyi asla düşünmedim. Klipleri gördükçe ben de çok şaşırdım. Cinsel tercihim bir erkek tarafındayım, eşcinsel değilim" demişti. Nefise katıldığı yayında "Yarışmacılar arasında ilişkisi olan oldu mu?" sorusuna cevap verdi. Haberler'in konuğu olan Nefise adadaki ilişkilere dair ilk kez konuştu. Survivor Nefise "Herkes herkese karşı bir şey hissedebilir. Buna ben asla karışmam, beni de ilgilendirmiyor. Çok yorum yapmayayım, olabilir diyorum. Tabii ki aşk yaşayanlar nişanlananlar evlenenler var olabilir kayabilir" ifadelerini kullandı. 

Nefiseden Dusunduren Adada Iliski Yorumu-2

Nefise'nin o anlardaki imalı gülüşü ve gözlerini yere çevirmesi de dikkatlerden kaçmadı.