A Milli Futbol Takımımız, çeyrek finale kadar büyük bir başarıyla geldiği EURO 2024 turnuvasından dün akşamki Hollanda maçında elendi. Türkiye-Hollanda çeyrek final maçında da yarı finale yükselebilmek için büyük bir mücadele ortaya koyan Milli Takımımız, 2-1’lik mağlubiyetin ardından maalesef turnuvaya veda etti. Türkiye-Hollanda karşılaşması sosyal medyanın en çok konuşulan konularının başında yer alırken Murat Gevrek’in Milli yıldız Barış Alper Yılmaz’ı hedef aldığı paylaşımı tepki çekti.

BARIŞ ALPER YILMAZ’I HEDEF ALDI

Türkiye-Hollanda maçının ardından mağlubiyet üzüntüsü yaşanırken sosyal medyada da maçın değerlendirmesi yapıldı. Karşılaşma sonrasında eski Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’in Milli futbolcumuz Barış Alper Yılmaz’ı hedef aldığı paylaşımına tepki yağdı. Gelen tepkiler üzerine yaptığı paylaşımı silen Murat Gevrek hakkında soruşturma başlatıldı.

Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti

Murat Gevrek Baris Alper Yilmazi Hedef Aldi Paylasimi Sonrasi Sorusturma Baslatildi-1HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Murat Gevrek’in yaptığı paylaşımda Montella’ya seslendiği ve Barış Alper Yılmaz’ı sert bir dille eleştirdiği görüldü. Gevrek’in maç sonu yaptığı skandal paylaşımda; ‘Montella 90 dakika boyunca yürüyen, mücadele etmeyen Barış Alper’i oyunda tutma nedenin nedir? Bütün çocuklarımız ölümüne mücadele ederken, Barış Alper Yılmaz …belanı…’ ifadelerini kullandı.Bu paylaşımın ardından sosyal medyadan Murat Gevrek’e tepki yağdı ve gelen tepkiler üzerine Gevrek de paylaşımını sildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Murat Gevrek’in Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinin 2 Mayıs 2024 tarihinde sona erdiğine vurgu yapıldı ve Gevrek hakkında soruşturma açıldığını duyuruldu.