Aylardır kayıp olan Çetinkaya'nın ailesi onu bulmak için ünlü sunucudan yardım talebinde bulundu. Sevil Çetinkaya'nın son olarak üfürükçüye gittiği ve sözde hocalarla tanışıp astral seyahate çıktığı gün yüzüne çıktı. Müge Anlı'daki o anlar kısa sürede sosyal medyanın gündeminde bomba etkisi yarattı.

“ASTRAL SEYAHATTE Mİ PARALI?”

50 yaşındaki Sevil Çetinkaya, 4 Mayıs 2024 tarihinden itibaren bu yana kayıp. Ailesi onu bulabilmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak yardım istedi. Yayına bağlananlar ve kayıp kadını son görenlerin ifadelerine göre Çetinkaya'nın en son bir üfürükçüye gittiği bilgisi paylaşıldı. Programda anlatılanlara göre, bir kadın arkadaşı 53 gündür kayıp olan Sevil Çetinkaya'yı hocalarla tanıştırıp astral seyahat için para almaktaymış. Arkadaşı bu iddiaları reddederken Müge Anlı'nın tepkisi sosyal medyayı adeta salladı. Anlı 'Astral seyahatte mi paralı? Astral seyahatte paralıymış' diyerek şaşkınlık yaşadı. Programdaki o anlar kısa sürede gündem olmayı başardı.

Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Sosyal medyada; 'Mügecim astral seyahat neden ücretsiz olsun', 'Yusuf Güney işini biliyor demek ki', 'Cam kenarı tekli koltuk varsa ben de bi astral seyahat yapayım' şeklinde yorumlar art arda yapıldı.