Eski futbolcu Mesut Özil’in göğsündeki 3 Hilal dövmesini gösterdiği paylaşımı spor gündemine bomba gibi düştü. Dünya spor gündeminde Merih Demiral’ın bozkurt işaretli gol sevinci konuşulmaya devam edilirken Mesut Özil’in dövmesi de kısa sürede olay oldu. Özil’in 3 Hilal dövmesiyle verdiği pozu gören Almanlar büyük rahatsızlık yaşadı ve bu paylaşıma çok sert yorumlar yaptı.

MESUT ÖZİL’DEN 3 HİLAL DÖVMELİ PAYLAŞIM

Milli yıldızımız Merih Demiral’ın olay olan bozkurt işaretli gol sevinci sonrasında  bir hamle de Mesut Özil’den geldi. Eski futbolcu Mesut Özil, göğsündeki 3 Hilal dövmesini gösterdiği paylaşımıyla gündemde. Özil’in bu paylaşımı en çok da Alman medyasının tepkisini çekti. Alman medyasının bu paylaşıma çok sert yorumlarda bulunduğu görüldü.

Mesut Ozil 3 Hilal Dovmesini Gosterince Almanlar Cilgina Dondu-2SERT YORUMLAR GELDİ

Fenerbahçe'den Galatasaray'a olay yaratacak gönderme Fenerbahçe'den Galatasaray'a olay yaratacak gönderme

Mesut Özil’in 3 Hilal dövmesini gösterdiği paylaşımı Alman medyasında geniş yer buldu. Bu durumdan rahatsız olan Alman medyası, Özil’in paylaştığı fotoğrafla ilgili ‘Açıkça görülüyor, sol göğsünde aşırı sağcı grup ‘Gri Kurtlar’ın sembolünü gösteren bir dövme var, üç hilal ve uluyan bir kurt’ yorumları geldi.