Herkesin kıyma makinesine kaptırdığını sandığı parmaklarını sokakta 2 arkadaşlarıyla oyun oynarken yaşadığı kaza neticesinde kaybettiğini dile getiren Mehmet Yalçınkaya 'iki çocuğumun dövmeleri benim elim' sözleriyle dikkat çekmeyi başarmıştı. Herkesin merak ettiği o dövme gün yüzüne çıktı. Kızı Sude Yalçınkaya paylaşımıyla gündem oldu.

Ece Ronay'a hapis cezası! Ece Ronay'a hapis cezası!

Mehmet Yalcinkayanin Bahsettigi Dovme Gorundu-1

HİKAYESİYLE YÜREK BURKMUŞTU
Elini sürekli cebine sokan MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya geçtiğimiz günlerde programda küçükken yaşadığı kazayı anlatmış ve hikayesi ile herkesi hüzünlendirmişti. Sol elinin parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı iddia edilen Mehmet Yalçınkaya, küçük yaşlarda sokakta 2 arkadaşlarıyla oyun oynarken yaşadığı kaza neticesinde el parmaklarını kaybettiğini dile ifade etti. "Bu bir lanet değil, bu bir kaza. Ben bugüne kadar bu konuya hiç değinmedim. Benim etkilendiğim bir şey söyleyeyim. Benim mesela iki tane çocuğumun dövmesi benim elim…” şeklinde konuşan Mehmet Yalçınkaya bu sözleriyle uzun süre gündemde ki yerini korudu.

Mehmet Yalcinkayanin Bahsettigi Dovme Gorundu-2
Herkesin merak ettiği o dövme ise Sude Yalçınkaya'nın paylaşımıyla gün yüzüne çıkmış oldu. Bodrum'da tatil yapan Sude Yalçınkaya bikinili bir paylaşım da bulundu. Ünlü ismin kolundaki dövme ise dikkatlerden kaçmadı. Sude Yalçınkaya'nın o paylaşımına; 'Çok merak etmiştim', 'Dövme buymuş demek' şeklinde yorumlar yapıldı.