TFF Başkanlık seçimlerine az bir süre kaldı. Başkanlık seçimleri 18 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleşecek. Mevcut TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi de tekrar aday olma kararı verdi. TFF Başkanlık seçimlerine doğru geri sayım devam ederken seçime günler kala Büyükekşi’den tekrar aday olma kararı geldi. Mehmet Büyükekşi’nin rakipleri de merak edilirken gözler seçimin yapılacağı tarihe çevrildi.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ YENİDEN ADAY

Mevcut Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 18 Temmuz 2024 tarihinde yapılacak olan TFF Başkanlık seçimlerinde yeniden aday olacak. Seçimde tekrar adaylığını koyacağını açıklayan Mehmet Büyükekşi’nin bu seçimdeki rakipleri de merak konusu oldu. Mehmet Büyükekşi ile birlikte resmi adaylığını duyuran iki isim daha TFF Başkanlığı için yarışacak.

Mehmet Buyukeksi Tff Baskanligi Icin Kararini Verdi 18 Temmuzda Secim Var-1TFF SEÇİMLERİ 18 TEMMUZ’DA YAPILACAK

Ergin Ataman’dan Fenerbahçe’ye; Benim tek yaptığım onları yenmek Ergin Ataman’dan Fenerbahçe’ye; Benim tek yaptığım onları yenmek

Türkiye Futbol Federasyonu’nda seçim heyecanı yaşanıyor. TFF Başkanlık seçimleri için tarih 18 Temmuz olarak belirlendi. Seçime günler kalırken gözler TFF Başkan adaylarına çevrildi. Mevcut TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi de yeniden başkan adayı olmaya karar verdi. Seçimde adaylığı kesinleşen isimler Mehmet Büyükekşi, Servet Yardımcı ve İbrahim Hacıosmanoğlu. Öte yandan İsmail Uyanık ile Erdal Alkış’ın da TFF Başkanlığına adaylığını koyacağı belirtilmişti. Ancak Uyanık ve Alkış henüz adaylık için resmi bir başvuruda bulunmadı.