MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Yedi Eylül Mahallesi Nilgün Sokak’ta kanalizasyon hattında yenileme çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar sonucunda bölgeye daha sağlıklı bir altyapı temin edildi.MANİSA (İGFA) - Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve ilçelerin güçlü bir altyapıya kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığının yürüttüğü proje kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Yedi Eylül Mahallesi Nilgün Sokak’ta ihtiyaç olunan noktadaki kanalizasyon hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi. Çalışma kapsamında yetersiz gelen ve zamanla eskiyen hattın bir kısmı yeni borularla değiştirildi. Çalışmanın tamamlanmasıyla bölgeye daha sağlıklı bir altyapı temin edildi.
MASKİ, Turgutlu'da çalışmalarına devam ediyor
Trend Haberler
Ekmek 5 TL su 1 TL oluyor! Vatandaşın cebini düşünen uygulama başlıyor, karar çıktı
Emekliler hesaplarını kontrol etsin! Ödemeler tek tek hesaplara yatmaya başladı
Sosyal yardımlar değişti! Sil baştan rakamlar Ağustos ayında hesaplara…
TBMM ziyaretçi yasağı kararı! O tarihe kadar ziyarete kapalı olacak
Balkonda tartıştığı annesini bıçaklayan genç kız dehşet saçtı
Ferhat Can Balcı: İşletmeler İçin Reklam Yönetimi ve Ciro Artışı