Trendyol Süper Lig fikstür çekimi yapıldı! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ilk maçları Trendyol Süper Lig fikstür çekimi yapıldı! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ilk maçları

Manisa Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde teknik direktörlük pozisyonunda önemli bir hamle yaparak Çağdaş Çavuş ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon Kepez Belediyespor'da başarılı bir performans sergileyen Çavuş, Fikri Bayrıl Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreniyle resmi olarak Manisa Futbol Kulübü ailesine katıldı.

Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan'ın da katılımıyla gerçekleşen imza töreninde konuşan Çağdaş Çavuş, "Manisa Futbol Kulübü ailesine katıldığım için büyük bir mutluluk duyuyorum. Burada olmaktan dolayı gurur ve heyecan içindeyim. Geçtiğimiz sezon elde ettiğimiz başarıyı Manisa'da da sürdürmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Taraftarlarımızın ve yönetimimizin desteğiyle, hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

Başkan Mevlüt Aktan ise konuşmasında, "Çağdaş Çavuş hocamıza kulübümüze hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Geçen sezon elde ettiği başarıları Manisa Futbol Kulübü'nde de göreceğimize inanıyorum. Manisa şehrinin Süper Lig özlemini sona erdirmek için birlikte çalışacağız. Taraftarlarımızı ve tüm Manisalıları bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

Manisa Futbol Kulübü, yeni teknik direktörü Çağdaş Çavuş ile önümüzdeki sezon için büyük umutlar taşıyor. Çavuş'un liderliğindeki takımın, başarılarıyla adından söz ettirmesi bekleniyor.