Ozan Doğulu ve Hera, Bodrum Kalesi’nde aşklarını sahneye taşıdı

Ünlü prodüktör ve aranjör Ozan Doğulu ile aşkları dolu dizgin devam eden genç popçu Kübra Hera Aslan, Bodrum Belediyesi Sarı Yaz konserleri kapsamında Bodrum Kalesinde sahne aldı. Sık sık göz göze gelen aşıklar Bodrum halkını coşturdu.

MAGAZİN 11.10.2021, 15:59
Ozan Doğulu ve Hera, Bodrum Kalesi’nde aşklarını sahneye taşıdı

Ünlü prodüktör ve aranjör Ozan Doğulu ile aşkları dolu dizgin devam eden genç popçu Kübra Hera Aslan, Bodrum Belediyesi Sarı Yaz konserleri kapsamında Bodrum Kalesinde sahne aldı. Sık sık göz göze gelen aşıklar Bodrum halkını coşturdu.

Bodrum Belediyesinin düzenlediği ’Sarı Yaz’ konserleri kapsamında Ozan Doğulu ve Hera, Bodrum Kalesinde sahne aldı. İki aşık tarihi Bodrum Kalesinde verdikleri konsere halk yoğun ilgi gösterdi. Doğulu ile Hera duygusal şarkılarda sık sık göz göze gelmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Ozan çaldı Hera söyledi

Sahneye ilk çıkan Ozan Doğulu Dj performansıyla Bodrum kalesine akın eden vatandaşları coşturdu. Ardından sahneye gelen Doğulu’nun sevgilisi Hera vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Hera’nın söylediği şarkılara Ozan Doğulu ise eşlik elik etti. Ozan Doğulu yaklaşık 20 yıl sonra yeniden Bodrum Kalesinde sahne aldığını söyledi. Gecenin sonunda Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras adına Başkan yardımcısı Hüseyin Tutkun, Ozan Doğulu ve Hera’ya sanat beratı, amfora ve çiçek taktim etti. Tutkun, 20 yıl aradan sonra Bodrum Kalesinde verdikleri konserlerin devamının geleceğini, geçmiş dönemde birçok ünlü ismin Kalede sahne aldığını söyleyerek, "Sarı Yaz konserleri kapsamında birçok ünlü ismi Bodrum Kalesinde ağırlıyoruz. Bodrum kalesinin tanıtımı için önemli bir etkinlik. Ekim ayında esnafımıza bir nebzede destek olmak için düzenlediğimiz bu konserlere destek veren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Halkın adamı olarak bilinen ve her fırsatta halkın yanında duran Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras yeniden Bodrum Kale konserlerini sizlerle buluşturdu. Biz bu konserleri hem turizm sezonunu uzatmak, halk ile buluşmak ve çarşı esnafına destek olmak için düzenliyoruz. Sanatçılarımız gönüllülük esasıyla Bodrum Kalesinde sahne alıyor. En büyük teşekkürü ise sanatçılarımız hak ediyor” dedi.

Kale konserinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ozan Doğulu, "20 yıl aradan sonra tekrar bu sahnede olmak çok güzel bir duygu. 20 yıl önce burada Sezen Aksu konseri yapmıştık. Yıllarca bir daha Kale de sahne alamadık. 20 yıl sonra bugüne kısmetmiş tekrar sahne almak. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Başkan yardımcımız Hüseyin Tutkun bize bu tarihi yaşattılar. Tarihinde ilk defa bir Dj Bodrum Kalesinde kaleyi yıkmadan bir performans sergiledim. Normalde ben bu kaleyi performansımla yıkardım” diye konuştu.

Hera ise ilk kez halkla buluştuğu için çok heyecanlı olduğunu ifade ederek “Benim ilk büyük konserimdi. Çok heyecanlıydım. Bunu bana sağlayan Başkanımız Ahmet Aras’a ve Başkan Yardımcımız Hüseyin Tutkun’a çok teşekkürlerimi sunuyorum. Benim için anlamı çok büyük hep aklımın bir köşesinde kalacak bir konser oldu” dedi.

Hep göz gözeyiz

Gazetecilerin ’gözlerinizi bir birinizde alamıyorsunuz’ sorusuna ise Doğulu, Hera ile her zaman böyle olduklarını ifade ederek, “Çok mutluyuz, her şey yolunda. Güzel ve keyifli oluyor aynı sahnede beraber olmak. Aşkla, iş bir arada bir değişik oluyor. Göz göze geliyoruz ve her zaman var zaten bakışmamız. Hera’nın sesi çok güzel keyifli konserler oluyor” dedi.

Ozan Doğulu’nun kendisinin aynı zamanda hocası olduğunu kaydederek, "Ozan aynı zamanda benim hocam olduğu için de gözlerine bakıyorum. Acaba bir şey mi yaptım diye. Bir de gözlerine baktıkça destek alıyorum. Sahnede Ozan ile olmak büyük bir şans” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Sağlık Haberleri