Her Cuma ekrana gelen ve her bölümü izlenme rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih karakterine hayat veren ünlü oyuncu Doğukan Güngör, Çeşme tatilinde görüntülendi. Doğukan Güngör’ün Çeşme tatilinde yalnız olmadığı ve Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu ile beraber tatil yaptığı görüntülerle gündeme gelirken ikili arasında aşk dedikoduları da aldı başını gitti. 

ÇEŞME TATİLİ AŞK DEDİKODULARINI BERABERİNDE GETİRDİ

Gazete Magazin’in haberine göre, Survivor yarışmasıyla tanınan Aleyna Kalaycıoğlu ile ünlü oyuncu Doğukan Güngör, Çeşme’de tatil yaparken görüntülendi. Çeşme’deki bir beachte deniz ve güneşin tadını çıkaran ikili arasında aşk dedikoduları da başladı. Doğukan Güngör, geçtiğimiz aylarda dansçı Aleyna Yalçın ile beraber bir mekanda görüntülenmiş ve kameraları fark edince panik yaşamıştı. Magazin gündeminde geniş yer bulan görüntüler sonrasında açıklama yapan Güngör, genç kadınla sadece arkadaş olduklarını belirterek çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı.

Kizilcik Serbetinin Fatihi Survivorin Guzeliyle Tatile Cikti Havada Ask Kokusu Var-1DOĞUKAN GÜNGÖR İLE ALEYNA KALAYCIOĞLU AŞK MI YAŞIYOR? 

Bu seson Survivor All Star kadrosunda yer alan ve verdiği mücadele ile adından sıkça bahsettiren Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın ardından tatile çıktı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun ünlü oyuncu Doğukan Güngör ile birlikte tatil yaptığı anlara ait görüntüler magazin gündeminin ilk sıralarına yerleşti. İki ünlü ismin Çeşme tatili görüntülerinin ardından ‘Aşk mı yaşıyorlar?’ sorusu gündeme gelirken ikilinin aşk yaşayıp yaşamadığı bilinmiyor. 

Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı

Kizilcik Serbetinin Fatihi Survivorin Guzeliyle Tatile Cikti Havada Ask Kokusu Var-2