Ünlü fotoğrafçı Hugo Burnard tarafından çekilen karede, Kral Charles III, tam tören kıyafeti ve madalyalarıyla gülümserken gözlemlendi. Bu fotoğraf, Birleşik Krallık'ta Silahlı Kuvvetler Günü'nü anmak için paylaşıldı. Kraliyet gözlemcileri ve takipçileri, fotoğraftan büyük memnuniyet duydu ve kısa sürede 200.000'den fazla beğeni toplamayı başardı.

Can Yaman ve dans hocası dudak dudağa Can Yaman ve dans hocası dudak dudağa

Kanserle Mucadele Eden Kral Charlesin Yeni Portresi Yayinlandi-1

SİLAHLI KUVVETLER GÜNÜ ANMAK İÇİN YAYINLANDI
Şu anda kanser tedavisi gören 75 yaşındaki kral, Birleşik Krallık'ta Silahlı Kuvvetler Günü'nü anmak için yayınlanan bu asil görüntüde gülümserken görüldü. Portre, ünlü fotoğrafçı Hugo Burnard tarafından geçtiğimiz Kasım ayında, Charles'ın kanser olduğunu açıklamasından üç ay önce çekilmişti. Burnard, The Telegraph'a fotoğraf hakkında, "Resmi ve gayri resmi unsurların karışımı, sizi içine çekiyor. Kral madalyalarını gururla taşıyor ama bunlar resmin ana unsuru değil," ifadelerini kullandı.

Kanserle Mucadele Eden Kral Charlesin Yeni Portresi Yayinlandi-2

Kraliyet gözlemcileri, kralın resmi sosyal medya sayfasında yayınlanan ve 12 saatten kısa sürede 200.000'den fazla beğeni toplamayı başaran bu fotoğraftan büyük memnuniyet duydu. Bir izleyici, "Çok güzel bir resim. Kompozisyonunu ve renklerini beğendim," yorumunu yaptı. Bir başka kullanıcı, "Bu portre, kırmızı lekeden %100 daha iyi. O, İngiliz olmak için utanç verici," , "Kırmızı leke" ifadesi, sanatçı Jonathan Yeo tarafından boyanmış ve kırmızı bir arka plan önünde hayalet gibi görünen Charles'ı gösteren tartışmalı bir portreye atıfta bulunduğu görüldü. Charles'ın kanser teşhisi, büyümüş prostat için bir prosedür geçirdikten sonra gün yüzüne çıkmıştı. Doktorlar, tedavi gerektiren "ayrı bir endişe verici durum" buldu. Buckingham Sarayı, kanserin prostat kanseri olmadığını duyurdu.