Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti

Performansı esnasında teknik sorunlar yaşasa da, izleyicilere hit single'ı 'Don't Be Stupid' ile başladığı ve 'Man! I Feel Like a Woman!' ile bitirdiği şovda büyüleyici anlar yaşattı. Birleşik Krallık'ta konser veren Kanadalı veren şarkıcı Shania Twain, Glastonbury Festivali'nde de sahneye çıktı. Londra'daki Hyde Park'ta şarkı söylediği esnada mendil çıkararak burnunu sildi ve izleyicilerden özür diledi.

Kanadali Sarkici Shania Twainden Konseri Sirasinda Ilginc Hareketler-1

“SOĞUK ALGINLIĞIM VAR AMA KİMİN UMURUNDA”

Bu duruma rağmen, Shania'nın performansı izleyicilerinden tam not almayı başardı. Kırmızı desenli iki parçalı bir takım ve beyaz bir üst ile sahneye çıkmayı tercih eden şarkıcı uzun sarı-kahverengi saçları omuzlarına dökülüyordu ve beyaz, parıltılı çizmelerle görünümünü tamamlamıştı. Shania, 1997 hit single'ı "Don't Be Stupid" ile şovu başlattı ve soğuk algınlığıyla mücadele ettiğini dile getirdi. "Biraz soğuk algınlığım var ama kimin umurunda, sadece biraz burun çekme," şeklinde konuştu. Festivalde sahne alma şansı bulduğu için minnettarlığını dile getirdi. "Sizlere bunun benim için ne anlama geldiğini anlatmak istiyorum - yıllardır buraya konser izlemeye gelip bu sahnede efsaneleri izledim, Bu sahnede daha önce bir kez sahne aldım, uzun zaman oldu... tekrar buradayım ve size yeterince teşekkür edemem, harikasınız. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Kanadali Sarkici Shania Twainden Konseri Sirasinda Ilginc Hareketler-2
Grammy ödüllü sanatçının Glastonbury performansına teknik sorunlarla gölge düşürdü. Gösteri boyunca, Shania'nın kulak içi monitörleriyle uğraştığı ve zamanlama sorunları yaşadığı gözlemlendi. 100.000'den fazla insan onu izlemek için sahneye akın etti. Sorunlara rağmen, Shania hayranları için etkileyici bir performans sergilemeyi başarmış oldu. "You're Still The One" ve "Any Man of Mine" şarkılarının sadeleştirilmiş versiyonlarını seslendirdi. Parlak siyah bir mini elbise, file çorap, çizmeler ve mücevherli bir kovboy şapkasıyla sahneye çıktı ünlü yıldız. Sahnesini izleyicinin de eşlik ettiği "Man! I Feel Like a Woman!" ile kapattı.