Marmaris-Datça yolunda bulunan lüks bir restorana yemeğe giden Bezos, arkadaşlarıyla beraber yediği yemeğe tam 100 bin Euro (3,5 milyon TL) hesap ödedi. Dünyanın en zengin iş insanlarından Amazon'un kurucusu Jeff Bezos geçtiğimiz günlerde 500 milyon dolarlık "Koru" adlı ultra lüks yatıyla Bodrum'a demir atmıştı.

Jeff Bezos Datcaa Odedigi Hesapla Dudak Ucuklatti-1

Oğluna öyle bir düğün yaptı ki! Maliyeti 600 milyon dolar Oğluna öyle bir düğün yaptı ki! Maliyeti 600 milyon dolar

3,5 MİLYON TL HESAP ÖDEDİ
Geçtiğimiz yıl nişanlandığı Lauren Sanchez ile birlikte tatil yapan Bezos, yatlarında konuk ettikleri yakın dostlarıyla geçtiğimiz akşam Datça'da Akdeniz ve Fransız mutfağı ağırlıklı yemek sunan lüks bir restoranda yemek yemeyi tercih etti. Bezos'un lüks restoranda arkadaşlarıyla beraber yediği yemeğe tam 100 bin Euro (3,5 milyon TL) hesap ödediği ortaya çıktı. Jeff Bezos'un 136 metrelik ultra lüks diğer yatı "Flying Fox", Fethiye'ye Şubat ayında da demir atmıştı. Dünyanın en büyük 20 yatından birisi olan "Cayman Adaları" bayraklı "Flying Fox"un Fethiye iskelesinde 600 bin litre yakıt almıştı.

Jeff Bezos Datcaa Odedigi Hesapla Dudak Ucuklatti-2
Almanya'da 2016 yılında inşa edilen ultra lüks yatta 22,5 metre genişliğinde, 12 metre uzunluğunda yüzme havuz, jakuzi, spa, spor salonu, su sporları alanları ve sinema salonları da yer almakta. İki de helikopter pisti bulunan yatta aynı zamanda biri ana süit, 10'u VIP olmak üzere 11 kabinde 22 misafir konaklayabiliyor.