İzmir’in Selçuk ilçesinde çıkan ve Aydın’ın Kuşadası ilçe sınırlarını aşan yangın rüzgarın da etkisiyle hızla büyürken ekiplerin yangına acil müdahalesi ve tüm gelişmeler yakından takip edilmişti. Selçuk ilçesinde çıkan ve rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen yangında zarar gören ormanlık alan dron ile havadan görüntülendi. Görüntülerde büyük bir kısmın siyah ve gri renge büründüğü görüldü.

HAVADAN VE KARADAN MÜDAHALE DEVAM EDİYOR

Selçuk-Kuşadası karayolu Pamucak mevkisinde yer alan ormanlık alanda çıkan yangının ihbarı üzerine bölgeye acil ekip yönlendirilmiş ve yangına müdahale derhal başlamıştı. Ekiplerin yangını kontrol altına alabilmek için çalışmaları hem  havadan hem de karadan devam ederken yangında zarar gören ormanlık alan ise drone ile havadan görüntülendi.

Izmirde Yanan Ormanlik Alan Havadan Goruntulendi Her Yer Siyaha Burunmus-1CİĞERLERİMİZ YANDI

Zeytinin küflenmesini önlemenin yolu: Yalnızca 2 malzeme eklemek yetiyor Zeytinin küflenmesini önlemenin yolu: Yalnızca 2 malzeme eklemek yetiyor

Rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen yangında alevler Aydın’ın Kuşadası ilçe sınırlarını aşmış ve alevlerden etkilenen alanlar siyah ve gri renge bürünmüştü. Bölgede drone ile çekilen görüntülerde ise Selçuk-Kuşadası yolu evresinde zarar gören ormanlık alanın son hali yer aldı. Yangında etkilenen alanların gri ve siyah renge büründüğü görülürken drone görüntülerinde ekiplerin bölgede devam eden çalışmaları da yer aldı.