Her büyük popstar gibi Taylor Swift'de dokunduğuna para bastırıyor. Kimine göre yılan kimine göre gerçek bir kraliçe olan Taylor Swift, son olarak İngiliz basınında enteresan bir haberle gündemde yer almayı başardı.

Iste Taylor Swiftin Favori Kebapcisi-1

İngiltere merkezli Daily Star gazetesi, Swift'in Londra'daki favori kebap dükkanını buldu ve kebapçıyla kısa bir sohbet edasında röportaj yaptı.Bangladeş doğumlu 55 yaşındaki Ahmed Khan, Türkiye'de de çok sevilen dünyaca ünlü pop yıldızının dükkandan tam 450 sterlin (yaklaşık 18 bin 647 TL) değerinde kebap siparişi verdiğini dile getirdi.Yıldızın 'Kentish Delight' adlı kebap dükkanıyla yolları aktör Joe Alwyn'le birlikteliği zamanında kesilmiş oldu. Taylor Swift, özellikle bir 'tavuk döner' hayranıymış!Şarkıcıyla ilgili ilginç bir anısını anlatan Khan, Swift'in Wembley'deki konserine VIP bilet sahibi olduğunu fakat dükkanın yoğunluğundan ötürü konseri kaçırdığını ifade etti.

Yılmaz Morgül sokak hayvanları için hazırlanan yasaya tepki gösterdi: Beni de uyutun Yılmaz Morgül sokak hayvanları için hazırlanan yasaya tepki gösterdi: Beni de uyutun

Iste Taylor Swiftin Favori Kebapcisi-2
Swiftie'lerin de dükkanı keşfetmesiyle birlikte ününe ün katmayı başaran ve kendisi de bir  Taylor Swift hayranı olan kebapçı, "Cuma, cumartesi ve pazar günleri çok yoğun oluyor dükkan. Eğer vakit bulabilirsem bir dahaki konserine gidebilirim" ifadelerini kullandı.