Sinpaş Kelebekia Doğanın Kalbinde Lüks Yaşam Sinpaş Kelebekia Doğanın Kalbinde Lüks Yaşam

Akbulut Legal Hukuk Bürosu, İstanbul'un önde gelen avukatlık hizmetlerini sunan saygın bir kurumdur. 2007 yılında kurulan büromuz, yerli ve yabancı müvekkillerine geniş bir yelpazede hukuki hizmetler sunmaktadır. Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece bölgelerinde faaliyet gösteren büromuz, her türlü hukuki meselede müvekkillerine destek olmaktadır. İşte en iyi Beylikdüzü avukat olarak sunduğumuz hizmet alanlarımız;

·        Gayrimenkul hukuku alanında, Esenyurt avukat olarak, konut, otel, site, endüstriyel tesis ve fabrika gibi projelerin geliştirilmesinden satış ve devrine kadar her aşamada hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimizin gayrimenkul işlemlerinde karşılaşabileceği tüm hukuki sorunlarda yanlarındayız. Ayrıca, icra ve iflas hukuku kapsamında, alacaklıların haklarını korumak ve borçlu ile yaşanan sorunları çözmek amacıyla kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

·        Miras hukuku alanında da uzman olan büromuz, miras bırakanın ölümünden sonra mirasçılar arasında ortaya çıkabilecek hukuki sorunları çözmektedir. Anayasa'nın 35. maddesi uyarınca, herkesin mülkiyet ve miras haklarını korumak amacıyla hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri sunuyoruz. Büyükçekmece avukat olarak Miras paylaşımı, mirasın reddi ve miras davaları gibi konularda müvekkillerimize kapsamlı hukuki destek sağlamaktayız.

·        Akbulut Legal Hukuk Bürosu, Beylikdüzü avukat olarak özellikle aile ve boşanma hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında, müvekkillerimizin en iyi sonuçları alabilmesi için titizlikle çalışıyoruz. Anlaşmalı boşanma protokolleri hazırlamak ve bu süreçte müvekkillerimize rehberlik etmek, öncelikli hizmetlerimiz arasındadır. Aile hukuku kapsamında, nafaka, velayet ve mal paylaşımı gibi konularda da hukuki destek sağlıyoruz. Beylikdüzü boşanma avukatı olarak, İstanbul'un çeşitli ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Editör: Seo Baz