Yeni promosyon sürprizi geldi. Gece yarısı 22'de duyurulan kararla birlikte ek ödeme miktarı 45.000 TL'ye yükseltildi.

Çukurova Belediyesi, 8 bankanın katılımıyla düzenlediği banka promosyonu ihalesini başarıyla tamamlayarak işçilere büyük bir müjde verdi. Açık artırma usulüyle gerçekleştirilen ihale sonucunda, işçilere 3 yıllık dönem için kişi başına 45 bin TL promosyon ödemesi yapılması kararlaştırıldı.

YAPI KREDİ BANKASI EN YÜKSEK TEKLİFİ VERDİ

İhale sürecinde, en yüksek teklifi ilk olarak 43 bin TL ile Yapı Kredi Bankası verdi. Ancak Belediye Başkanı Emrah Kozay'ın müdahalesi ve yönlendirmesiyle bu miktar 45 bin TL'ye çıkarıldı. Böylece her bir işçi, önümüzdeki 3 yıl boyunca 45 bin TL tutarında promosyon ödemesi alacak.

4 litre çamaşır suyu sudan ucuza satılacak! İndirim şenliği başlıyor kapış kapış gidecek 4 litre çamaşır suyu sudan ucuza satılacak! İndirim şenliği başlıyor kapış kapış gidecek

Ek Odeme Onaylandi Ssk Bag Kur 4C Ve Eyt Emeklisi Yarindan Itibaren Alacak 2

BAŞKAN KOZAY: "EMEKÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Promosyon ihalesinin sonuçlanmasının ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Emrah Kozay, "Her koşulda emekçilerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Yol arkadaşlarımız bu ödeneği iyi günlerde değerlendirsinler. Bizler, sahada, hizmet binamızda ve tesislerimizde fedakarca çalışan emekçi kardeşlerimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz," dedi.

İŞÇİLERDEN BÜYÜK MEMNUNİYET

İhale sürecini yakından takip eden belediye işçileri, sonuçları büyük bir sevinçle karşıladılar. Kazanılan bu promosyon ile ilgili duydukları memnuniyeti dile getiren işçiler, belediye yönetiminin emekçilere verdiği önemin bir göstergesi olarak değerlendirdiler.

PROMOSYON REKORU KIRILDI

Yapı Kredi Bankası ve Çukurova Belediyesi arasında imzalanan promosyon sözleşmesi aynı zamanda belediyeler arasında yapılan en yüksek promosyon sözleşmesi oldu. Yani Çukurova Belediyesi yeni Anlaşması ile birlikte promosyon rekoru da kırdı. Temmuz ayı bitmeden işçiler için promosyon ödemeleri hesaplara geçecek.