Konuyla alakalı açıklama yapan Wanda Nara, "Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim. Ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri sona bırakıyorum" ifadelerini kullandı. Süper Lig devi Galatasaray'ın süper golcüsü Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, bu defa da ayrılık iddiaları gündeme geldi.

Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor

Icardi Ve Wanda Nara Ayriliyor-1
Ayrılıp ayrılmayacakları büyük merak konusu olan konuyla ilgili ilk açıklama Wanda Nara'dan gelmiş oldu. Wanda Nara, yaptığı bir açıklamada Mauro Icardi ile ayrıldıkları haberlerini doğruladı. Wanda Nara, "Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim. Ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri sona bırakıyorum" ifadelerini kullandı.

Icardi Ve Wanda Nara Ayriliyor-2

WANDA NARA KİMDİR?
Wanda Nara, 9 Aralık 1986 tarihinde Arjantin'de hayata gözlerini açmıştır. Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbol menajeridir. 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, 2013 yılında Lopez'in takım arkadaşı Mauro Icardi ile yasak aşk yaşamıştır. Şimdilerde Icardi ile evli olan geçtiğimiz aylarda korumasıyla yasak aşk yaşadığı yönünde haberlerle gündem olsa da Wanda Nara, iddiaları sert bir dille yalanlamıştır. Profesyonel kariyeri ve kişisel hayatı sebebiyle uluslararası basının ilgisini çekerek popülerlik kazanmıştır. Ailesi aslen Lübnan asıllı olan Wanda Nara'nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmendir. Wanda Nara'nın Mauro Icardi'den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında 2 tane kız çocuğu, Maxi López'den ise 3 tane çocuğu bulunmaktadır.