İbrahim Tatlıses ameliyat sonrası görüntüsüyle güzel haberi verdi İbrahim Tatlıses ameliyat sonrası görüntüsüyle güzel haberi verdi

Bu soru sosyal medyada büyük tepkilere sebep oldu. Hülya Avşar X uygulamasında en çok konuşulan isim olmayı başardı. Ru dizisiyle adından sık sık söz ettiren Meryem Uzerli Hülya Avşar'ın da konuğu oldu. Hülya Avşar güzel oyuncuya özel hayatına dair sorular sormuş oldu. Hülya Avşar'ın "Neden evlenmediler seninle?" sorusu sosyal medyada büyük tepkilere sebep oldu.

Hulya Avsara Tepkiler Buyuyor-1“ÇOK SİMİT YEMEKTEN HÜCRELER GERİLEMİŞ GALİBA”
Meryem Uzerli soruyu duyunca; 'O benimle evlenmediler değil. Bazen hayat seni yaşıyor bazen sen hayatı yaşıyorsun. Bir dönem hayat beni yaşadı. En önemli şey bana göre hataları bilmeyerek yapmak' ifadelerini kullandı. Bu yanıt sosyal medyada büyük takdir topladı. Aynur Aydın Hülya Avşar'a tepki gösterenler arasında yerini aldı. Şarkıcı pek çok kişi gibi Hülya Avşar'ın sorusuna öfkelenerek "Sanırım çok simit yemekten biraz hücreler gerilemiş" yorumunu yaptı.

Hulya Avsara Tepkiler Buyuyor-2
MERYEM UZERLİ HAKKINDA
Meryem Sarah Uzerli  12 Ağustos 1983, Kassel’de hayata gözlerini açmıştır, Türk-Alman oyuncudur. 12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya geldi. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşti ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldı. İki ağabeyi ve bir ablası bulunmakta .Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterine hayat verdi.