Bankaların faizsiz kredi kampanyaları Haziran ayının son günlerinde de devam ediyor. Her ihtiyaca yönelik Kredi paketleri hazırlayan bankalar, Merkez Bankası'nın faiz artışlarına inat faizsiz kredi desteği sağlıyor. Acil paraya ihtiyacı olan ve nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar için yeni bir haber daha geldi. 6 ay vadeli faizsiz kredi desteği sağlanacak. Yeni faizsiz kredi kampanyasını düzenleyen banka TEB oldu. Müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına Hızlı ve kolay çözümler sunan TEB Bankası, hemen başvuru yapana 35.000 TL'ye kadar faizsiz kredi vereceğini açıkladı. 30 Haziran'a kadar devam edecek başvuruları kaçırmadan siz de nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

TEB’DEN FAİZSİZ KREDİ FIRSARTI

TEB Haziran ayı faizsiz kredi kampanyasını bir kez daha hatırlattı. Nakit paraya sıkışan bankanın müşterileri, başvuru yapmaları durumunda 25.000 TL faizsiz taksitli nakit avans ve 10.000 TL faizsiz kredi desteği alabiliyor. Her iki kampanyada da vade süresi 6 ay olarak belirlendi. Kampanyaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 30 Haziran 2024 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar başvuru işlemlerini TEB Bankası'ndan tamamlayanlar anında kredi fırsatını değerlendirecek.

ACİL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye'de giderek derinleşen ekonomik kriz nedeniyle birçok vatandaş ay sonunu getiremiyor. Bu sebeple de Banka kredilerinde çözüm arıyor. Ancak bankaların kredi faiz oranlarının da son dönemlerde çok yüksek olması vatandaşın belini büküyor. Bu konuya çözüm bulmak isteyen TEB yeni müşterileri için faizsiz kredi desteği başlattı. Sadece yeni müşterilere özel olarak düzenlenen kampanyada mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak mümkün. Yapmanız gereken tek şey CEPTETEB mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek ve ardından başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek.

Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış

30 HAZİRAN'A KADAR BAŞVURUNUZU YAPIN

35.000 faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak ve acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Haziran 2024 olarak bildirildi. Bankanın resmi internet sitesinden başvuru şartları ile ilgili ve başvuru detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar 6 ay vadeli faizsiz kredi desteği alabilecek. TEB’in faizsiz kredi kampanyası sadece yeni müşteriler için geçerli. Bu detayı unutmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.