Son olarak Ya Çok Seversen dizisinde Kerem Bürsin ile rol alan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor. geçtiğimiz gün bir davete konuk olan oyuncu, özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamayla dikkat çekmeyi başardı.

Hafsanur Sancaktutan Ortalikta Adam Kalmadi-1
Adı son olarak basketbolcu Mahir Ağva ile anılan oyuncu, Aramızda Kalmasın muhabirinin "Hayatınızda biri var mı?" sorusuna "Kimse yok" yanıtını verdi. Muhabirini "Neden?" sorusuna sessiz kalamayan oyuncu "Yok yani, ortalıkta kalmadı adam" cevabını verdi. Verdiği cevaba kendisi bile şaşkına dönen oyuncu "Burayı silin" demek durumunda kaldı.

Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor

Hafsanur Sancaktutan Ortalikta Adam Kalmadi-2HAFSANUR SANCAKTUTAN KİMDİR?
20 Mart 2000 yılında dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan, İstanbul doğdu. Aslen Rizeli olan ünlü güzel, tiyatroya ilgilidir. 2018 yılında yayınlanan 'Gülperi' dizisinde ekranlara ilk kez adım atan Sancaktutan, yaptığı başarılı tiyatro oyunları ile birçok ödülün sahibi oldu. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakteri ile akıllarda yer edinen ünlü isim, son olarak Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandırdı. Hafsanur Sancaktutan'ın son projesi Disney Plus ekranlarında yayınlanan Dünyayla Benim Aramda adlı dizi oldu. Bu projede başrolleri Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy ile paylaştı.