İstanbul’da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

GÜNDEM 13.07.2022, 15:41
İstanbul’da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

 Sarıyer Ayazağa’da geçen hafta Cuma günü saat 23.00 sıralarında meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre Beykent Üniversitesi Mimarlık bölümü 4. sınıf öğrencisi olan 24 yaşındaki Aziz Can Belice, kız arkadaşı Rana Gülümser K. ile olaydan bir gün önce yaşadıkları rezidansa geldi.Rana Gülümser K., ertesi gün saat 16.00 sıralarında sınava girmek için evden ayrılarak üniversiteye gitti. 
Yaklaşık 1 saat sonra eve geri dönen Rana Gülümser K., Belice’ye Beyoğlu Cihangir’e gideceğini ve kendisinin de yanına gelmesini istediğini söyledi. Ardından genç kadın Belice’nin yanından ayrılarak yola koyuldu. Bir süre sonra Belice’nin gelmemesi üzerine Rana K., önce onu aradı ardından da mesaj attı. Gencin yanıt vermemesi üzerine merak ederek eve geri gelen genç kadın, zili çaldı ancak kapıyı açan olmadı. Genç kadın bunun üzerine polis ekiplerine ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla içeriye girdiklerinde korkunç bir manzarayla karşılaştı.

Salondaki koltukta yatar vaziyette duran Belice, başına poşet geçirilmiş halde bulundu. Ayrıca Belice'nin hemen yanı başında hastane tipi oksijen tüpü ile vücuduna uzanan hortumlar olduğu görüldü. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları incelemeler sonucunda Belice'nin hayatını kaybettiğini belirledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@