Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kapsamında İşçi Alımı Gerçekleşecek!

GÜNDEM 10.06.2022, 19:58
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kapsamında İşçi Alımı Gerçekleşecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kapsamında İşçi Alımı Gerçekleşecek!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yayınlamış olan işçi alımı, adayların yüzlerini güldürecek! Yayınlanan iş ilanı ile beraber ÖSYM KPSS-2022/9 tercih kılavuzunu da detaylı bir şekilde yayınladı. Yayınlanmış olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ilanları ile beraber temizlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İşte merak edilen detaylar…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yayınlandığı iş ilanının peşine Ösym’de Kpss – 2022/9 kılavuzunu yayınladı. Bakanlık daimi çalışmak üzere şartları karşılayan temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İşçi Alımı Başvuru Şartları

  • Yapacağı iş doğrultusunda; işine engel olacak herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması. İş güvenliği, iş sağlığı, çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin kalite ve verimlilik gereklerine uygun bir şekilde çalışması gerekmektedir.
  • Kpss sınavına girmiş ve Kpss P94 puanını almış olmak.
  • Başvuruda bulunacak erkek adayların için askeri yükümlüğünün bulunmaması.
  • Ortaöğretim Kurumlarının herhangi birinden mezun olmuş olmak.
  • İhaleye fesat karıştırma, sahtecilik gibi suçlar işlememiş olmak

Bakanlık Temizlik Personeli Alımı Başvuru Tarihi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı adayların son başvuru yapacağı tarihi 15 haziran 2022 tarihi olarak açıkladı. son iş başvuru tarihi 15 Haziran 2022 olarak açıklandı. Adaylar gerekli olan başvuru işlemlerini ÖSYM’nin resmi web sitesi üzerinden yapabilecekler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@