Sondakika Haberi: Sokağa çıkma yasağı iddialarıyla ilgili açıklama!

Sondakika Haberi: Sosyal medya üzerinden 23-24-25-26 Nisan ve 1-2-3 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacağı ile ilgili yapılan paylaşımların ardından Emniyet Genel Müdürlüğü konu ile ilgili resmi internet hesabından açıklamada bulundu. Emniyet Genel Müdürlüğü, söz konusu tarihlerde sokağa çıkma yasağı uygulanacağına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

GENEL 16.04.2020, 00:06 16.04.2020, 01:28
Sondakika Haberi: Sokağa çıkma yasağı iddialarıyla ilgili açıklama!

Sondakika Haberi:

Sosyal medya üzerinden 23-24-25-26 Nisan ve 1-2-3 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacağı ile ilgili yapılan paylaşımların ardından Emniyet Genel Müdürlüğü konu ile ilgili resmi internet hesabından açıklamada bulundu. Emniyet Genel Müdürlüğü, söz konusu tarihlerde sokağa çıkma yasağı uygulanacağına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi internet hesabı üzerinden yapılan açıklamada, "Bugün bir kısım sosyal medya hesaplarından İçişleri Bakanlığınca önümüzdeki hafta 23-24-25-26 Nisan ve 1-2-3 Mayıs tarihleri için sokağa çıkma yasağı uygulanacağına ilişkin iddialarda bulunulmuştur. Söz konusu bu iddialar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Vatandaşlarımızın bu konularla ilgili olarak resmi makamlarca yapılacak açıklamalara itibar etmeleri gerekmekte olup, bu asılsız iddialarda bulunanlar hakkında gerekli tahkikatlar başlatılmıştır" denildi.

(İHA)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@