Show TV'de 3 sezondur ilgiyle takip edilen ve olayların bir an olsun eksik olmadığı Gelin Evi'nde şoke eden ayrılık şaşkına çevirdi. 3 sezondur “Gelin Evi” ile gündüz kuşağında istikrarlı bir grafik çizmeyi başaran Aslı Hünel sezon finali sonrası aldığı kararla şoke etti.

Gelin Evi Programinda Soke Eden Ayrilik-1
“BANA MÜSAADE”
Kaosun bir an olsun eksik olmadığı Gelin Evi yeni sezon için ünlü isim “bana müsaade” ifadelerini kullandı. Magazin Burada'nın bir haberine göre; ünlü isim, eşi ve ailesine yeteri kadar zaman ayıramamasını gerekçe göstererek Gelin Evi yarışmasından ayrılma kararı aldı. Aslı Hünel, yeni sezonu dinlenerek geçirmeyi tercih ediyor. Veda haberleri sonrası ünlü sunucu tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Kadir Ezildi evlenme teklifi ezber bozdu! Türk filmi tadında kalpleri ısıttı Kadir Ezildi evlenme teklifi ezber bozdu! Türk filmi tadında kalpleri ısıttı

Gelin Evi Programinda Soke Eden Ayrilik-2
ASLI HÜNEL KİMDİR?
Aslı Hünel  4 Haziran 1977, İstanbul’da dünyaya gelmiştir, Türk sanat müziği sanatçısıdır. 1977 yılında İstanbul'da hayata gözlerini açan Aslı Hünel oyuncu Saruhan Hünel'in kardeşidir. Annesi Arap, babası Selanik göçmeni. Aslı Hünel müzik yaşantısına Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde başlamıştır. 14 yaşlarına geldiğinde şan dersi almaya başlamıştır. Türkiye'nin çeşitli noktalarında sahne alarak müzikseverlerle bir araya gelen Aslı Hünel, "Bambaşka" isimli albümünde yer alan çalışmaları kliplendirmiştir.