Hala herhangi bir bankaya emekli maaşını taşımayanlar ya da mevcut bankasından memnun olmayanlar Garanti Bankası'nın bu promosyon güncellemesinden sonra ellerini ovuşturmaya başladı. Emekli maaşlarını Garanti Bankası'na taşıyan emekliler 15 bin TL'ye kadar promosyon elde edebilecek. Ayrıca emekli maaşını taşıyanlar pek çok farklı avantaj da bulunuyor. İşte Garanti Bankası'nın emekli promosyonu için sunduğu avantajlar:

IBAN’dan hemen kontrol edin! ZAMLI ödemeler başladı IBAN’dan hemen kontrol edin! ZAMLI ödemeler başladı

Bu avantajlar sözde kalacak değil. İlk olarak tüm Garanti Bankası ATM'lerinde emeklilere hususi olarak ücretsiz nakit çekim olacağı sağlanıyor. Ayrıca yine emeklilere özel farklı kredi ve mevduat faiz oranları da bu avantajlar içerisinde yer alıyor. Herhangi bir kredi çekme durumunda da emeklilere özel daha uygun oranlar devreye giriyor.

Güncellenen Emekli Promosyonu Tutarları

Garanti BBVA, emekli maaşlarına göre farklı promosyon tutarları belirledi. Haziran ayı boyunca geçerli olan bu promosyonlar şu şekilde:

Maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emekliler: 6.250 TL

Maaşı 10.000 - 15.000 TL arasında olan emekliler: 10.000 TL

Maaşı 15.000 - 20.000 TL arasında olan emekliler: 12.500 TL

Maaşı 20.000 TL ve üstünde olan emekliler: 15.000 TL


Promosyondan Yararlanma Şartları

Halktv.com.tr'de aktarılan bilgilere göre, 1 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA'dan almayı taahhüt eden emekliler bu promosyon avantajlarından yararlanabiliyor.

Emekli (8)


GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası'na emekli maaşlarını taşımak isteyen vatandaşlar için kolay rehber oluşturuldu. Birkaç basit yöntemle maaşınızı rahatlıkla Garanti BBVA'ya taşıyabilir, promosyon ve diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak internet bankacılığını ikinci yol olarak da telefon bankacılığını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.