Trendyol Süper Lig ekipleri, 9 Şubat 2024'te sona erecek olan ikinci transfer tescil dönemi öncesinde kıyasıya bir rekabetin içine girdi. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor, kadrolarını güçlendirmek ve yeni yıldızları bünyelerine katmak adına yoğun bir çaba sarf ediyor.

Fenerbahçe’de Fred’in Sakatlığı Sonrası Transfer Stratejisi Değişiyor

Fenerbahçe'de orta saha oyuncusu Fred'in sakatlığı, sarı-lacivertli takımın transfer stratejisinde değişikliklere yol açtı. İsmail Yüksek'in Fransa'dan Lyon ve Almanya'dan Stutgart'ın ilgisi altında olduğu belirtilirken, Fenerbahçe yönetimi, Fred'in uzun süreli sakatlığı nedeniyle İsmail Yüksek'e olan bağlılığını sürdürmeye kararlı. Krunic ile orta saha rotasyonunu güçlendiren Kanarya, Fred'in yerini dolduracak bir isim arayışını sürdürüyor. Palacebet

Modern Restoranlarda Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının Önemi Modern Restoranlarda Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının Önemi

Beşiktaş, Avrupa'nın Önde Gelen Liglerinden Yıldız İsimlerle İlgileniyor

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'deki Pendikspor deplasmanında yaşadığı zorlu mağlubiyetin ardından kadrosunu güçlendirmek adına transfer çalışmalarına ağırlık verdi. Siyah-beyazlılar, Avrupa'nın önde gelen liglerinden yetenekli oyuncularla görüşmeler yaparken, gündemlerinde Sevilla'nın 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Oliver Torres de bulunuyor. Beşiktaş Yönetimi, Torres'i kadroya katmak için Sevilla ile sürdürdüğü pazarlık sürecinde önemli adımlar atmaya hazırlanıyor.

Bu transfer çabalarının sonuçları ise futbolseverler tarafından heyecanla beklenirken, takımların transferdeki hedeflerine ulaşabilmesi için önlerindeki kısa süre içinde doğru kararlar almaları büyük önem taşıyor. Transfer döneminin sona ermesine yaklaşırken, futbolseverlerin merakla beklediği isimler hangi formada sahaya çıkacak, önümüzdeki günlerde belli olacak.