90 dakikanın sonrasında geçilen uzatma dakikalarında da eşitlik bozulmazken kazananı penaltı atışları belirlemiş oldu. Portekiz ve Fransa, EURO 2024 çeyrek final mücadelesinde karşılaşma yaşadı. Hamburg'daki Volkspark Stadı'nda gerçekleşen maçta İngiliz hakem Michael Oliver düdük çaldı.

Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti Merih Demiral geliyor! Süper Lig devi EURO 2024’e damga vuran yıldız için harekete geçti

Fransa Ispanyanin Rakibi Oldu-2Zorlu karşılaşmanın 90 dakikası golsüz beraberlikle sona ererken, 15'er dakikalık iki uzatma dakikasında da her iki takım gol bulamadı. Karşılaşmada seri penaltı vuruşlarına geçilirken, Fransa rakibini 5-3 mağlup ederek bir üst tura çıkmayı başardı ve yarı finalde İspanya'nın rakibi oldu. İspanya-Fransa yarı finalinde düdük 9 Temmuz Salı günü TSİ 22.00'de çalacak.

Fransa Ispanyanin Rakibi Oldu-1Portekiz ve Fransa, EURO 2024 çeyrek final mücadelesinde karşılaşma yaşadı. Hamburg'daki Volkspark Stadı'nda gerçekleşen maçta İngiliz hakem Michael Oliver düdük çaldı. Zorlu karşılaşmanın 90 dakikası golsüz beraberlikle sona ererken, 15'er dakikalık iki uzatma dakikasında da her iki takım gol bulamadı. Karşılaşmada seri penaltı vuruşlarına geçilirken, Fransa rakibini 5-3 mağlup ederek bir üst tura çıkmayı başardı ve yarı finalde İspanya'nın rakibi oldu. İspanya-Fransa yarı finalinde düdük 9 Temmuz Salı günü TSİ 22.00'de çalacak.