O anlar sosyal medyada gündem olmayı başardı. 'Camdaki Kız' dizisinde hayat verdiği 'Sedat Koroğlu' karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Feyyaz Şerifoğlu özel hayatıyla gündemde.

Oğluna öyle bir düğün yaptı ki! Maliyeti 600 milyon dolar Oğluna öyle bir düğün yaptı ki! Maliyeti 600 milyon dolar

Feyyaz Serifoglunun Spiker Sevgilisine Evlenme Teklifi Ettigi Anlar Gundemde-1
Daha önce Ajda Pekkan'ın vokalistliğini üstlenen ünlü oyuncu bir süredir Kanal D haber spikeri Merve Dinçkol ile aşk yaşıyor. Gözlerden uzak tutmayı tercih ettiği ilişkisinde çok mutlu olan oyuncu belli ki bunu evlilikle taçlandırmak istedi. Muhabironline'nın bir haberine göre; Feyyaz Şerifoğlu, Dinçkol'a İtalya'da evlilik teklifi etti. Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, uzun bir süredir beraber olduğu Merve Dinçkol'un önünde diz çöktü ve duygularını anlatmaya çalıştı. O anlar sosyal medyada yayınlanırken Dinçkol'un heyecanı ve "Şaka yapıyorsun" diyerek şaşkınlığını gizleyememesi ve gözyaşlarını tutamaması da dikkatlerden kaçmadı. İkilinin o anlarına "Hep mutlu olun" şeklinde çok sayıda yorum yapıldı.

Feyyaz Serifoglunun Spiker Sevgilisine Evlenme Teklifi Ettigi Anlar Gundemde-2
MERVE DİNÇKOL KİMDİR?
Merve Dinçkol, 6 Şubat 1986'da İstanbul, Kadıköy'de hayata gözlerini açmıştır. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunu olmuş olan Merve Dinçkol, eğitim hayatında medya ve iletişim alanındaki bilgisini sağlam temellere oturtarak televizyon dünyasına adım atmayı başarmıştır.