Evine elektrik, su, doğalgaz faturası gelenler ve fatura ödemesi için otomatik talimat verenler bankalar tarafından kendilerine sunulan indirim ve puan seçeneklerinden faydalanabiliyor. Bu fırsatlarla ilgili detaylar Haziran ayının son gününde de detaylı bir şekilde araştırılıyor. Bu konuyla ilgili güncel fırsatlar ve sunulan indirimler vatandaşların gündeminde. TEB de şahane indirim fırsatını duyurdu. İndirim fırsatı ile ilgili açıklama yapan TEB, 3000 TL’ye varan indirim kampanyası ile ilgili detaylı bilgi verdi.

BU FATURA KAMPANYASI KAÇMAZ

Emeklilere Yeni Müjde! O Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı Emeklilere Yeni Müjde! O Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı

Bankaların zaman zaman müşterilerine sunduğu fatura kampanyasına TEB de büyük bir fırsatla dahil oldu. 1 Haziran tarihinden itibaren geçerli olan otomatik fatura ödeme talimatları kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı sunulurken 300 TL’ye kadar indirim fırsatı sunan kampanya duyanları heyecanlandırıyor. Bu kapsamda 1 Haziran tarihinden itibaren TEB kredi kartları ile beş yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda fatura başına ödeme tutarının yüzde 20’si olmak üzere ayda toplam 250 TL indirim hakkı kazanılacak.

Eve Gelen Faturaya 3000 Tl Indirim Firsati Detaylar Belli Oldu-1YIL BOYUNCA TOPLAM 3000 TL’YE KADAR İNDİRİM FIRSATI

TEB’in bu şahane fırsatı yakından takip ediliyor. Yapılan detaylı incelemelerde bu fırsatın tüm ayrıntıları araştırılıyor. TEB’in bu fırsatı kapsamında yıl boyunca toplam 3000 TL’ye kadar indirim kazanılabilecek. Bu özel fırsatla ilgili ayrıntılar ile ilgili TEB resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirme metni yayınlandı. Bu bilgilendirme metnine göre fatura başına en fazla 50 TL olmak üzere ayda toplam 250 TL indirim elde ediliyor ve bu indirimden yararlanabilmek için kampanya kapsamında verilecek olan fatura tiplerinin de farklı olması şartı bulunuyor. 

Eve Gelen Faturaya 3000 Tl Indirim Firsati Detaylar Belli Oldu-2TEB GÜNCEL İNDİRİM HABERLERİ

TEB’in fatura talimatlarına özel sunduğu indirim fırsatlarının ardından gözler diğer güncel kampanyalara çevrildi. Haziran ayının son gününde Temmuz ayı yaklaşırken TEB’in indirim ve bonuslarına ilişkin araştırmalar devam ediyor. TEB, Haziran ayında geçerli olan indirim fırsatları ile ilgili sık sık bilgilendirmede bulunmuştu. Bankanın Temmuz ayının ilk günlerinde de belirli tarihler arasında geçerli olması beklenen indirim ve bonus fırsatları ile ilgili açıklama yapması bekleniyor. Bankadan yapılacak açıklamalar TEB resmi internet sitesi üzerinden takip edilebiliyor.