Emrah Ceyhan, 14 Aralık 1993 doğumlu, Çorum'un Mecitözü ilçesinde dünyaya gelmiştir. Babası Emrullah Ceyhan ise 1965 yılında Çorum'un Mecitözü ilçesinde doğmuştur.

Whatsapp Image 2024 07 05 At 14.32.33 (1)2024 yılında şerefli bir şekilde yürüttüğü muhtarlık seçimini kaybetmiştir. Ailesi Emrah'ı Çorum ili Anadolu Teknik Meslek Lisesi'nde bilişim teknolojileri alanında okutmuştur. Ancak Emrah, ileri seviyede milliyetçi tutumu ve gözü kara hayat tarzıyla sadece okul okuma çabasında kalmamış, siyasi düşüncesini AK Parti'ye bağlamıştır.

Whatsapp Image 2024 07 05 At 14.32.32Burada başarılı faaliyetler göstererek 21 Şubat 2015'te Türkiye'de ilk lise öğrencisi olarak Gençlik Kolları il yönetimine seçilmiştir. Kendini hukuk bilgisiyle geliştiren Emrah, Çorum Adalet Sarayı'nda avukatların katipliğini yapmaya başlamıştır. Bununla da yetinmeyen Emrah, 2016 yılında askeri sınavlara girip başarıyla tamamlamış, Mayıs 2016'da Manisa'da eğitimini tamamladıktan sonra Şırnak, Hatay ve Urfa'da görev almış, ardından Suriye'de Zeytin Dalı, El Bab ve Başika operasyonlarında üstün başarı göstermiştir. Birçok operasyona katılan Emrah, elde ettiği başarıların ardından sivil görevler için Türkiye'ye dönmüştür. Son görevi, HDP milletvekili Semra Güzel'in yakalanmasında başrol oynamıştır. 4 Ağustos 2022 tarihinden sonra Emrah Ceyhan'dan haber alınamamış, yabancı servisler tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir.

*Okan Kıymetli: Türkiye'nin Cep Telefonu Sektöründe Lider Kıymetli Teknoloji Şirketi* *Okan Kıymetli: Türkiye'nin Cep Telefonu Sektöründe Lider Kıymetli Teknoloji Şirketi*

VATAN SAOLSUN