Milyonlarca Emekli için promosyon fırsatları sürüyor. Temmuz ayı emekli maaş zammı sonrası birçok Bankadan da yeni promosyon ücretlerine ilişkin açıklamalar geliyor. Promosyon rakamlarını güncelleyen bankalardan biri Akbank oldu. Akbank'ın emekli promosyonu rekora çıktı. Emekliyi sevindirecek son dakika sürpriz haberin detayları…

Emeklilerin eklediği sürpriz zam haberi Akbank tarafından verildi. Milyonlarca emekli müşterisi olan ve yüksek promosyon fırsatları ile son dönemlerin dikkat çeken bankası olan Akbank, emeklilere promosyon ücretlerinde artış yaptı. Akbank’ın yeni promosyonları rekorda çıktı. Tüm bankaları geride bırakan Akbank, ayrıca ekstra fırsatlarla da emekliyim mest edecek.

AKBANK TEMMUZ 2024 GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

Emekli promosyon kampanyalar güncelleyen Akbank Temmuz 2024 itibari ile emekli müşterilerine 15.000 TL ek koşulsuz promosyon desteği sağlıyor. Maaş aralığına göre göre promosyon miktarı sunan Akbank, dul ve yetim aylığı alanlar için 6250 TL’lik promosyon veriyor.

Ayrıca emekli maaşını Akbank’a taşımanın yanında Akbank’ın kredi kartı ürünlerini kullanan emeklilere de 2500 TL hediye chip para fırsatı var.

EMEKLİLERE 25.000 TL’YE KADAR FAİZSİZ KREDİ

Emekliler için Akbank’ın diğer bir avantajı ise faizsiz kredi fırsatları. Emekli maaşını taşıyarak Akbank müşterisi olan emekliler, koşulsuz şartsız faizsiz kredi desteğinden yararlanabiliyor. Sadece yeni müşterilere özel olarak sunulan Akbank faizsiz kredi fırsatı için emeklilere öncelikle veriliyor.

Bankada Parası Olanlara Uyarı! Önemli Değişiklik Bugün Başladı Bankada Parası Olanlara Uyarı! Önemli Değişiklik Bugün Başladı

MAAŞINIZI ÜÇ YILLIĞINA AKBANK’A TAŞIYIN

Hem faizsiz kredi avantajlarını hem de promosyon desteğini değerlendirmek istiyorsanız emekli maaşınızı üç yıllığına Akbank’a taşımanız yeterli olacak. Akbank, kolay ve hızlı bir şekilde promosyon desteği sağlamaya 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek.